İstanbul 32°C
Açık
İstanbul
32°C
Açık
Paz 32°C
Pts 29°C
Sal 29°C
Çar 29°C
Tiryandafil Kuyumculuk yönetim kurulu başkanı Cemal Turgut’un yeğeni, Fatma ve Taner Turgut çiftinin oğulları Kerem Turgut, Erkekliğe İlk Adımını Attı. Turgut ailesi ve çok sayıda davetlinin katılımıyla Malatya Darende Karaoğuz köyü derneğinde gerçekleşen sünnet merasiminde öğle namazı sonrası mevlid-i şerif okundu.
Sünnet’in hayırlara vesile olması ve Kerem’in geleceğinin parlak olması için, Mevlid’e katılım gösteren tüm davetliler hep bir ağızdan “Amin” dediler. Duaların okunmasının sonrasında ise tüm katılımcılara Kavurma pilav, ayran ve helva ikramı yapıldı.
Yapılan sünnet merasimiyle erkekliğe ilk adımını atan Kerem’in ailesine tebrikte bulunan davetlilere lokum ikramlarda bulunuldu.
HABER: FERHAT CANBEY